Haal snel uw inburgeringsdiploma

Welkom in Nederland!

 

Je bent gevlucht uit je thuisland of je bent naar Nederland gekomen om andere redenen. Nu droom je van een goede toekomst voor jezelf en je gezin. Maar het valt niet mee om je thuis te voelen in Nederland. Je mist je familie, en het voelt hier zo vreemd. Hoe raak je ooit ingeburgerd? En hoe kom je aan werk?

 

Haal snel je inburgeringsdiploma
SVS Inburgering biedt intensieve inburgeringstrajecten die je voorbereiden op het leven en werken in Nederland.

 

Je staat er niet alleen voor!
Jij hebt bij SVS Inburgering een trajectbegeleider die je coacht. Hij of zij kent jouw situatie heel goed en spreekt je taal. Jouw trajectbegeleider helpt je om op een snelle, effectieve en leuke manier een inburgeringsdiploma te behalen.

 

Jouw trajectbegeleider ondersteunt je ook tijdens de Nederlandse taallessen. En samen met zijn of haar collega’s, zorgt jouw trajectbegeleider dat je stage kunt lopen bij een Nederlands bedrijf. Je eerste stap op weg naar economische zelfstandigheid in Nederland.

 

Inburgeringsexamens
Wil je een nieuwe toekomst in Nederland? Dan stelt de Nederlandse overheid je verplicht om een aantal inburgeringsexamens te behalen. Wij helpen jou daar graag bij.