Blik op Werk

Keurmerk inburgering

Blik op Werk keurmerk

 

SVS Inburgering heeft het Blik op Werk Keurmerk Inburgeren met de hoogst haalbare score: 4 sterren. De kwaliteit van onze school is gecontroleerd door verschillende organisaties: Blik op Werk, NRTO, ITTA, VRO, Panteia en Tüv Nederland. SVS Inburgering heeft een hoge kwaliteitsstandaard en dat zie je terug in de hoge score bij Blik op Werk en in de klanttevredenheid. Cursisten geven SVS Inburgering het rapportcijfer 8.3!

 

Klik hier om naar de website van Blik op Werk te gaan.

 

Cursisten van SVS Inburgering kunnen er zeker van zijn, dat alles goed en netjes geregeld is en dat de kwaliteit van het onderwijs is geborgd.

 

Nederlandse Raad voor Training en Opleiding (NRTO)

SVS Inburgering is actief lid van NRTO: De branchevereniging voor training & opleiding. ‘Binnen de NRTO staat kwaliteit centraal, daarom zijn leden van de NRTO in het bezit van het NRTO-keurmerk. Een onafhankelijke erkenning voor kwaliteit en professionaliteit. Leden hanteren de Algemene voorwaarden, onderschrijven de gedragscode en zijn aangesloten bij de Geschillencommissie.’

Nederlandse Raad voor Opleidingen

Slagingspercentages SVS Inburgering

 

  • Analfabeet: 100% 
  • Laag opgeleid: 83%
  • Middelbaar opgeleid: 86%
  • Hoog opgeleid: 89%
Keurmerk Blik op Werk 2023