Workshops en Excursies

Home / Workshops en Excursies

Voor welke excursie en workshop zou u zich opgeven?

Space Expo

Space Expo

Techniek achter de ruimtevaart
Leer alles over ruimtevaart en bekende astronauten zoals André Kuipers bij Space Expo in Noordwijk. Spacy en interactief... U wordt meegenomen op een reis langs verre planeten en prachtige Melkwegstelsels. Grote beer, kleine beer, Mars en Venus ...
Veilig in het verkeer

Veilig in het verkeer

Zo werkt het verkeer in Nederland
In de workshop "Veilig in het verkeer" wordt op een leuke interactieve manier uitleg gegeven over de verkeerssituatie in Nederland. U leert hoe de voorrangsregels zijn, welke verkeersborden u tegen kunt komen en wat deze betekenen.
Nederland in beeld

Nederland in beeld

Een stukje puur Hollands erfgoed
U gaat onder leiding van een professionele fotograaf met een groep op pad. Tijdens de fotowandeling kunt u naar hartenlust foto’s maken. De sfeer is ongedwongen en tussen de bedrijven door krijgt u tips en trucs om betere foto’s te maken of eens heel andere...
Programmeren

Programmeren

Leren programmeren in HTML en CSS
In de workshop "Programmeren" leert u de basisprincipes van het programmeren van websites kennen. Er wordt aanbesteed aan zowel de theorie als aan de praktijk. Na afloop van de workshop heeft u uw eerste webpagina gemaakt!
Madam Tussauds

Madam Tussauds

Ontmoet uw idol!
Maak u klaar voor één van de leukste en meest interactieve attracties in het hart van Amsterdam. In de verbazingwekkende wereld van Madame Tussauds beleeft u verrassende, leerzame en soms emotionele ontmoetingen met uw idolen van vroeger en...
Presenteren

Presenteren

Presenteren kun je leren
Jezelf presenteren voor een groep is voor veel mensen niet iets wat ze graag doen en zeker niet iets wat van zelf gaat. Toch zult u merken dat u in Nederland vaak in een situatie zal komen waarin van u wordt verwacht dat u zichzelf presenteert of waarin u wordt gevraag om over een...
Excursie Karten

Excursie Karten

Wie is de snelste?
U mag al achter het stuur kruipen na slechts een korte maar gedegen instructie, gegeven door onze professionele race-instructeur. Eerst mag u even de kartbaan aftasten om zo de route te leren kennen. Hierna is het een kwestie van snelheid opbouwen en de ideale lijn van het...
Sightseeing

Sightseeing

Amsterdam, Rotterdam of Nijmegen
Wij gaan 75 minuten varen over de Nijmeegse, Rotterdamse of Amsterdamse wateren. Kijk uit over het water. Zorg dat u van tevoren niet gegeten hebt, want op het buffet staan versgebakken appel- en naturel pannenkoeken én allerlei...