Welkom in Nederland!

U bent gevlucht uit uw thuisland. Nu droomt u van een goede toekomst voor uzelf en uw gezin. Maar het valt niet mee om u thuis te voelen in Nederland. U mist uw familie, en het voelt hier zo vreemd. Hoe raakt u ooit ingeburgerd? En hoe komt u aan werk?

Haal snel uw inburgeringsdiploma
SVS Inburgering biedt intensieve inburgeringstrajecten die u voorbereiden op leven en werken in Nederland.

U staat er niet alleen voor!
U heeft bij SVS Inburgering een trajectbegeleider  die u coached. Deze kent uw situatie heel goed, en spreekt uw taal. Uw trajectbegeleider helpt u om op een snelle, effectieve en leuke manier uw inburgeringsdiploma te behalen.

Uw trajectbegeleider ondersteunt u ook tijdens de Nederlandse taallessen. En samen met zijn of haar collega’s, zorgt uw trajectbegeleider dat u stage kunt lopen bij een Nederlands bedrijf. Uw eerste stap op weg naar economische zelfstandigheid in Nederland.

Inburgeringsexamens
Wilt u een nieuwe toekomst in Nederland? Dan stelt de Nederlandse overheid u verplicht om een aantal inburgeringsexamens te behalen. Wij helpen u daar graag bij.