Na inburgering doorstromen naar de perfecte opleiding

Na inburgering doorstromen naar de perfecte opleiding

Werken of studeren?

Afhankelijk van uw wensen en mogelijkheden richting de toekomst volgt u het werkervaringstraject of het studiebegeleidingstraject. Wilt u en kunt u na afloop van uw inburgering studeren aan een MBO of HBO in Nederland? Dan past het studiebegeleidingstraject bij u. Het studiebegeleidingstraject is bedoeld voor cursisten die na de inburgeringscursus willen studeren aan een MBO of HBO in Nederland. U wordt geïnformeerd over de mogelijkheden tot studeren in Nederland waarbij alle aspecten aan bod komen. Daarnaast wordt per cursist op individuele basis ondersteuning geboden bij het zoeken naar een geschikte opleiding. Ook wordt ondersteuning geboden bij de financiering van de opleiding en alle overige zaken die nodig zijn om een opleiding te starten. U bent na afloop van het traject klaar om te starten met studeren: u hebt uw studiekeuze gemaakt en alle voorbereidingen getroffen.