Inburgeren met succesgarantie

Inburgeren met succesgarantie

Wij vertrouwen op uw kwaliteiten, uw inzet en uw motivatie. In combinatie met onze kennis er ervaring, halen wij het beste in u naar boven. Wij helpen u met liefde een nieuwe toekomst opbouwen in Nederland. Maar u kent ons niet, en een inburgeringstraject kost tijd en geld. Dus hoe kunt u er zeker van zijn dat wij betrouwbaar zijn? Daarom geven wij u de volgend garantie voor uw inburgeringstraject:

U voldoet altijd aan de inburgeringsplicht!

De overheid stelt dat u binnen 3 jaar ingeburgerd moet zijn. Die termijn staat in de brief die u van DUO ontving. Binnen die termijn helpen we u zo lang en zo vaak als maar nodig is om u te laten slagen voor uw inburgeringstraject. We weten zeker dat het u gaat lukken, zolang u zich voldoende inzet en gemotiveerd met ons meewerkt.

 

Lees meer…